SEVEN — історія успіху

Заклад працює з березня 2018 року, за цей час ми встигли пройти безліч випробувань на шляху до смачної кухні та бездоганного сервісу! Ми свідомо “пожертвували” посадковими місцями задля того, щоб поставити у залі дров’яну піч, завдяки якій тепер кожен гість нашого закладу може ласувати справжньою італійською піцою!

У страві важлива кожна деталь☝🏻
Якісні продукти, які приготовані з любов’ю та бажанням зробити ваші вихідні смачними та яскравими! 🔆
За вікнами тераси Seven зручна локація, привітний персонал, затишок довкола та якісні продукти 😌

Ми врахували все, щоб ви змогли залишити думки десь далеко та розслабитись у @seven.lviv під час відпочинку з близькими та рідними

Окрім піци, ми також власноруч готуємо таку популярну страву, як паста. Ще є салати з овочами, морепродуктами і м’ясом, чудові десерти, смачні перші страви і стартери. Тобі є з чого скласти свою італійську трапезу!

SEVEN у м. Львів: чим ще особливий наш заклад?

Відкрита кухня дозволяє гостям споглядати за творчістю кухарів, а вправні піцмайстри готують піцу прямо на твоїх очах! До речі, нашу кухню видно навіть з вуличного вікна, тому гості, що відпочивають на терасі, також можуть дивитися за роботою наших майстрів!

Наша піцерія у місті Львів має цікавий дизайн та невимушену атмосферу, яка допомагає швидко розслабитися і максимально насолодитися відпочинком у колі рідних.